Haberler

Bardem ve Lawrence, Darren Aronofsky’nin Yeni Filminde!

Requiem for a Dream (2000), Black Swan (2010) gibi filmlerle hafızalara kazınan usta yönetmen Darren Aronofsky, yeni film projesinin çalışmalarına başladı. Filmin başrolünü ise Jennifer Lawrence üstlenecek. Filmin diğer başrolü için Javier Bardem’le görüşmeler olumlu devam ediyor.

paramount-sets-untitled-darren-aronofsky-film-for-2017-release-jennifer-lawrence-and-javier-bardem-on-board_1

Variety’nin haberine göre Aronofsky, önceki filmi Noah ile yaşadığı olumsuz yorumların ardından daha düşük bütçeli bir film çekmeye hazırlanıyor. Yapımcılığı Paramount Pictures tarafından üstlenilecek film, açıklanan bilgilere göre “davetsiz misafirlerin ziyareti üzere ilişkileri teste girecek bir çifti” konu alan bir gerilim filmi olacak.

Heyecanla beklenen yeni filmin tüm detayları henüz belli olmasa da filmin çekimleri için bahar aylarının beklendiği biliniyor. Filmin vizyona giriş tarihi ise 2017 olacak.

Manolya Akdemir

Manolya Akdemir

Almanya'da doğdu, Aydın'da büyüdü, Antalya'da okudu. Şimdi ise İstanbul'da okumaya devam etmekte. Bu kısa ve karışık hayatı içinde en çok zevk aldığı şey önce sinema alanında sonra da diğer kültür-sanat dallarında kendini geliştirmek oldu. Öğrenmenin kutsallığına ve sonsuzluğuna inanıyor. Şimdilerde ise şu ana kadarki birikimini diğer fillerle paylaşmayı amaçlıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

İsrail’de Gösterime Giren İlk Farsça Film Oscar Aday Adayı!

Sonraki yazı

SİYAD Adayları Belli Oldu