DramaSinema OdalarıSuç / Gizem

Partisan (2015)

277329Galasını 2015 Sundance Film Festivali’nde yapan film, küçük yaştaki sahipsiz çocukları yanına alıp daha sonra bir suikastçı olarak yetiştiren Gregori (Vincent Cassel) ile 11 yıl önce sahiplenip yetiştirdiği Alexander’ın (Jeremy Chabriel) ilişkisini ve hikâyesini konu ediniyor. Alexander her çocuk gibi oyuncu, meraklı ve naiftir. Ayrıca eğitimli bir suikastçıdır. Saklı bir cennette büyümüş, dünyayı babası Gregori’nin gözlerinden görmektedir. Alexander kendi başına kararlar almaya başladıkça, korkuları da şekillenmeye başlar ve Gregori’nin rüya dünyası gerçek yüzünü göstermeye başlar.

Yönetmenliğini Avustralyalı genç sinemacı Ariel Kleiman’ın üstlendiği filmin senaryosu ise Sarah Cyngler ve Ariel Kleiman ikilisi tarafından kaleme alınmıştır.

 

 

Filmin Künyesi

Yönetmen: Ariel Kleiman
Oyuncular: Vincent Cassel, Florence Mezzara, Alex Balaganskiy, Jeremy Chabriel
Manolya Akdemir

Manolya Akdemir

Almanya'da doğdu, Aydın'da büyüdü, Antalya'da okudu. Şimdi ise İstanbul'da okumaya devam etmekte. Bu kısa ve karışık hayatı içinde en çok zevk aldığı şey önce sinema alanında sonra da diğer kültür-sanat dallarında kendini geliştirmek oldu. Öğrenmenin kutsallığına ve sonsuzluğuna inanıyor. Şimdilerde ise şu ana kadarki birikimini diğer fillerle paylaşmayı amaçlıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Star Wars Episode IV: A New Hope (1977)

Sonraki yazı

Chill-Out Festival Istanbul, Mayıs Ayında Life Park'ta!