Haberler

Ryan Gosling, Natalie Portman ve Christian Bale’li Song To Song Geliyor !

DSC_2102.NEF

Terrence Malick’in Weightless olarak kararlaştırdığı filmin adı Song to Song olarak değiştirildi. Malik, filmin vizyon tarihini 17 Mart 2017 olarak onaylarken filmin isminin Song To Song olarak kalacağını belirtti. 


17 Mart 2017’de gösterime girecek film; Austin Texas’ta geçecek bir aşk hikayesini anlatacak. Şarkı yazarı Faye (Rooney Mara) ve BV (Ryan Gosling); müzik ustası Cook (Michael Fassbender) ile garson (Natalie Portman) arasındaki mücadeleyi ve baştan çıkaran bir rock’n roll manzarası ile başarının getirdiği ihaneti konu alacak.


Madonna, Bob Dylan, Red Hot Chilli Peppers, Patti Smith, Lykke Li, the Black Lips, Iggy Pop, Florence ve Arcade Fire gibi kaliteli seslerin yer aldığı, birbirinden güzel müziklerle harmanlanan sahnelerle dikkat çeken aslında müziği hikayesinin odak noktası olduğunun sinyallerini veren Song to Song’un oyuncu kadrosunda ise Ryan Gosling, Christian Bale, Cate Blanchett, Rooney Mara, Haley Bennett, Natalie Portman, Michael Fassbender, Val Kilmer, Benicio Del Toro, Clifton Collins Jr., Angela Bettis, Bérénice Marlohe, Florence Welch ve Holly Hunter yer alıyor.


Terrence Malick, 1973 ile 2011 yılları arasında sadece beş film yaptıktan sonra son birkaç yılda üç tane daha yayımladı. Medyanın utangaç film yapımcısı, kariyerinin bu son aşamasında nispeten verimli olmasına rağmen, her yeni çalışmayı kendi başına bir olay gibi hissetmeyi başarıyor.


Broad Green Pictures‘ın 17 Mart 2017’de vizyona girecek olan “Song to Song” adlı son filminin ilk fotoğrafını aşağıda bulabilirsiniz.

DSC_2102.NEF

Serel İğrek
9 Nisan 1991 yılında çok şiddetli yağan yağmurlu bir günde doğmuş. Yükseleni de dahil olmak üzere homojen bir koç burcudur. İsmi tamamen orijinal ve taklitleri gerçeğini yansıtmamaktadır. Sinema ile tanışması hatırlayamayacağı kadar küçük bir yaşta başlamış. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler okumuş, sonrasında kendini Amerika'da bulmuş. Şimdilerde tekstil sektöründe hayatını yarı aç yarı tok devam ettirmekte. Boş vakitlerini senaryo yazarak süsler.

Yorum yaz