Gizlilik Politikası

1. Gizlilik Politikamızın Kapsamı
Gizlilik Politikamız hem çevrimiçi hem çevrimdışı faaliyetlerimiz aracılığıyla topladığımız, kullandığımız, paylaştığımız veya başkaca şekilde işlemiş olduğumuz kişisel verilere uygulanmaktadır.

Web sitemizde tarafımızca kontrol edilmeyen ve işbu Gizlilik Politikası kapsamında bulunmayan üçüncü taraf internet sitelerine, uygulamalarına vb. yönlendirme yapan bağlantılar bulunabileceğine lütfen dikkat ediniz. Bu tür üçüncü taraf web sitelerinin, uygulamaların ve benzerilerin içeriği ve faaliyetleri ile ilgili herhangi bir sorumluluğumuz veya yükümlülüğümüz bulunmamaktadır.Daha fazla bilgi için bu üçüncü tarafların gizlilik politikalarını okumanızı öneririz.

2. Onayınız
Kişisel verilerinizi, web sitemizde bulunan KVKK Aydınlatma Metni çerçevesinde belirli bir amaçla işleyebilmek için Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nda öngörüldüğü üzere, hukuk, gerekçelerle ve sizden aldığımız açık rıza dahilinde işleyebilmekteyiz.

3. Kişisel Verilerinizi nasıl topluyoruz?
Kişisel Verilerinizi ziyaretçilerimizin beyanı temin edebiliriz, örneğin, haber bültenlerimize kaydolmanız, bizden bir ödül kazanmanız, anket doldurmanız, içeriklerimize yorum yapmanız gibi aktivitelerle toplanan Kişisel Veriler şunları içerebilir:

 • isim
 • adres
 • e-posta adresi
 • telefon numarası
 • Beyan ettiğiniz yorumlar, öneriler, mesajlar
 • Doğrudan bize temin ettiğiniz diğer Kişisel Bilgiler.

İkinci olarak, bazı Kişisel Veriler, Sitelerimizi ziyaret ettiğinizde veya kullandığınızda otomatik olarak toplanabilir. (örneğin, çerezler ve diğer teknolojiler tarafından web sitelerimizde toplanan bilgiler vb)

Bu şekilde toplanan Kişisel Veriler şunları içerebilir:

 • (mobil) cihazınız veya tarayıcınızın türü hakkında bilgiler
 • web sitelerimizi kullanma şekliniz hakkında bilgiler, örneğin, görüntülediğiniz web sayfalarına, tıkladığınız reklam bantlarına (banner) ve köprü bağlantılarına (hyperlink) ilişkin ayrıntılar
 • tarafımızdan gönderilen e-postalara ilişkin okunma, tıklanma istatistikleri;
 • IP adresiniz
 • web sitelerimize yerleştirilen sosyal medya araçlarını kullanarak paylaşmayı seçtiğiniz bilgiler

4. Kişisel Verilerinizi hangi amaçlarla kullanabiliriz?
Kişisel Verilerinizi aşağıda belirtilmiş amaçlar doğrultusunda kullanabiliriz:

 • Web sitemizde gerçekleştirdiğimiz kampanya, yarışma vb gibi etkinliklerin operasyonel süreçlerini yürütmek, ödül kazanmanız durumunda sizinle iletişime geçebilmek, ödülünüzü size ulaştırabilmek.
 • Yarışmalara, anketlere ve oylamalara katılımınıza imkan sağlamak.
  www.filmhafizasi.com’daki içeriklerden, etkinliklerden ve gelişmelerden sizleri haberdar etmek
 • İhtiyaçlarınızı daha iyi anlayarak sizlere daha uygun bir deneyim sunmak, faaliyetlerimizi analiz etmek ve değerlendirmek, yeni içerikler geliştirmek ve mevcut içerik ve hizmetlerimizi geliştirmek, pazar araştırması ve denetimleri yürütmek, kullanıcı eğilimlerini belirlemek ve pazarlama kampanyalarımızın etkinlik derecesini ve müşterilerimizin memnuniyet derecesini incelemek
 • Talep veya sorularınıza cevap verebilmek.

5. Kişisel Verilerinizi kimlerle paylaşabiliriz?
Kişisel Verileriniz, bu Gizlilik Politikasında belirtilen amaçlar doğrultusunda iş birliği yaptığımız şirketler ve markalar arasında paylaşılabilir.

6. Kişisel Verilerinizi nasıl koruyoruz?
Bize verdiğiniz Kişisel Verileriniz, bilgisayar sistemlerinde saklanmakta olup bu sistemler hassasiyetle korunmakta, ve sunduğumuz hizmetlerin yerine getirilebilmesi için bilgiyi öğrenmesi gereken sınırlı sayıda kişi tarafından erişilebilir halde bulunmaktadıe.

7. Gizlilik Politikamızda yapılacak değişiklikler
Bu Gizlilik Politikasını zaman zaman güncelleyebiliriz. Güncelleme olduğunda, bu Gizlilik Politikasının en üstünde yer alan tarih de güncellenecektir. Gizlilik Politikamızda gizlilik uygulamalarımızı büyük ölçüde değiştiren önemli değişiklikler olması durumunda, yapılacak güncelleme hakkında değişiklikler yürürlüğe girmeden evvel sizlere başkaca yollarla önden bildirimde bulunabiliriz; örneğin, bize verdiğiniz son e-posta adresiniz üzerinden veya kurumsal web sitemizde ve/veya sosyal medya sayfamızda bildirim şeklinde olabilir. Sitelerimizi ve Hizmetlerimizi kullanmaya devam etmeniz durumunda işbu Gizlilik Politikasını ve tüm güncellemeleri kabul etmiş sayılırsınız.

8. Bizimle nasıl iletişime geçebilirsiniz?
Bu Gizlilik Politikası ile ilgili yorumlarınız veya sorularınız bizim için önemlidir.

Bizimle [email protected] adresinden iletişime geçebilirsiniz.