Haberler

Aras Bulut İynemli’nin Başrolünde Olduğu ‘’7. Koğuştaki Mucize’’ Filmi 11 Ekim’de Vizyonda

Yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin’in oturduğu, başrolünde ise genç kuşağın en yetenekli oyuncularından Aras Bulut İynemli’nin yer aldığı ‘7. Koğuştaki Mucize’, 11 Ekim’de sinemaseverlerle buluşuyor. Film, kızını her şeyden çok seven, masum ve saf bir babanın adalet arayışını konu alıyor.

Lanistar Media ve Motion Content Group’un yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda hem televizyon hem de beyazperdede birçok başarılı projeye imza atan Mehmet Ada Öztekin’in oturduğu, yayınlanan iki tanıtımıyla şimdiden büyük merak uyandıran ”7. Koğuştaki Mucize”11 Ekim’de sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Güney Kore yapımı, başta ülkesinde olmak üzere dünyanın dört bir yanında ciddi bir gişe başarısı yakalayan ‘Miracle in Cell No. 7’den, senaryo süpervizörlüğünü Özge Efendioğlu’nun yaptığı, senaryosunu ise Kubilay Tat’ın yazdığı Türkiye’ye uyarlanan film, aralarında çok özel ve güçlü bir bağ olan baba ile kızın masumiyet uğruna verdikleri mücadeleyi anlatıyor.

Çekimleri Muğla ve Beykoz Kundura’da özel olarak kurulan platoda gerçekleşen yapımın başrolünde Aras Bulut İynemli yer alırken, kadroda başarılı oyuncuya Nisa Sofiya Aksongur, İlker Aksum, Mesut Akusta, Yıldıray Şahinler, Yurdaer Okur, Sarp Akkaya, Deniz Baysal, Deniz Celiloğlu ve Celile Toyon gibi önemli isimler eşlik ediyor.

Filmin hikayesi ve oyunculukları kadar güçlü olan ve Hasan Özsüt’ün imzasını taşıyan filmin müzikleri Prag Filarmoni Orkestrası tarafından kaydedildi. Sinemaseverlerin kalplerine dokunacak ‘7. Koğuştaki Mucize’, uzun yıllar hafızalardan silinmeyecek bir baba kız hikayesini 11 Ekim’den itibaren beyazperdede seyircilerle buluşturacak.

Filmin fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz:

Mustafa Özyurt
Çocukken Rambo ve Bruce Lee kasetleriyle tanıştığı filmlerden hiç kopmadı. Ankara’da geçen üniversite yıllarında Kızılırmak Sineması ile bağımsız filmler ve Avrupa filmleriyle tanıştı. Nordik sinemasının hayranı ve Lars Von Trier, Aki Kaurismaki ve Nuri Bilge Ceylan filmlerinin sıkı bir takipçisidir. O filmi aramaya devam ediyor.

1 Yorum

  1. buda calinti bitanede bixim olani yazinda cekin filimler hep calinti oldu artik bu film çin filminden calinti

Yorum yaz