Haberler

Arman, Gruda ve İnanoğlu’na Onur Ödülü

14-20 Eylül tarihlerinde düzenlenecek 22. Altın Koza Film Festivali’nin onur ödülleri yapımcı Türker İnanoğlu ile usta oyuncular Ayşen Gruda ve Aytaç Arman’a verilecek.

altın-koza

22. Uluslararası Altın Koza Film Festivali’nde Onur Ödülleri’ni alacak isimler belli oldu. Festival adına açıklama yapan Adana BüyükşehirBelediye Başkanı Hüseyin Sözlü, “Bu yıl festivalimizin onur ödüllerini sinema tarihimizin en önemli yapımcılarından Türker İnanoğlu’na ve efsane oyuncularımız Ayşen Gruda ile Aytaç Arman’a takdim ediyor olmaktan Adanalılar olarak büyük mutluluk duyuyoruz. Sinema hafızamıza güçlü eserleriyle kazınan değerli sanatçılarımızı festivalimiz sırasında Adana’da ağırlamaktan memnuniyet duyacağız” diye konuştu.

Okan Köroğlu

Okan Köroğlu

Malatyalı bir ailenin son çocuğu olarak Mersin’de doğdu. Uludağ Üniversitesi’nde okudu. Özel bir şirkette Grafik Tasarım Uzmanı olarak çalışıyor, özel eğitim kurumlarında Moda ve Bilgisayarlı Stilistlik ile Sosyal Medya’da Grafik Tasarım dersleri veriyor. 2003 -2007 yılları arasında çalıştığı bazı gazetelerde düzenlediği sinema sayfaları ile daldığı bu okyanusta yüzmeye devam ediyor. Şiirle, Tarihle ve Teknoloji ile besleniyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

'Kötü Kedi Şerafettin' Hollywood'a karşı!

Sonraki yazı

İnsanın İçinden Çıkamamış Mağaralara Dair: Kalbin Direnişi