Haberler

Aronofsky’nin Yeni Filminin Kadrosunda 4 İsim Birden Katılıyor!

A Requiem For A Dream (2000), Pi (1998) ve Black Swan (2010) gibi kült filmlerin yönetmeni Darren Aronofsky’nin yeni filminin oyuncu kadrosu şekilleniyor.

aronofsky-e1460956325300

Daha önce Javier Bardem ve Jennifer Lawrence’ın rol alacağı açıklanan filmde Michelle Pfeiffer, Ed Harris ve Domhnall Gleeson’ın da karşımıza çıkacağı belirtildi.

Henüz ismi bilinmeyen film Amerikalı yönetmenin 2014 yılında vizyona giren filmi Noah‘tan bu yana çektiği ilk filmi olacak. Senaryosu da Aronofsky tarafından yazılan filmin bir çiftin beklenmedik misafirlerle test edilen ilişkilerine odaklanacağı açıklandı. Konusu itibariyle şimdiden Michael Haneke’nin Funny Games’ine (1997) benzetilen filmin çekimlerinin haziran ayında başlayacağı belirtiliyor. Filmde ayrıca Domhnall Gleeson’ın kardeşi Brian Gleeson da rol alacak.

Filmin 2017 yılının başlarında vizyonda olması bekleniyor.

Mustafa Güler

Mustafa Güler

1985 Denizli doğumlu. Süleyman Demirel Üniversitesi Elektronik Haberleşme Mühendisliği mezunu. Aynı bölümün Yıldız Teknik Üniversitesi ‘nde olanında master öğrencisi. Telekomünikasyon sektöründe kendi mesleğiyle iştigal ediyor. İstanbul'a ısınamayan Egelilerden. Progressive Rock tutkunu, Ege ve Orta Anadolu türküleri araştırıcısı, askeri tarih ve uluslararası ilişkiler meraklısı. Akdeniz ve Latin sinemasını estetik buluyor ve kendine yakın hissediyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Mozart Biyografisi Interlude in Prague’dan İlk Görseller

Sonraki yazı

Türk Yönetmenden Srebrenitsa Soykırımı Filmi