Bi'DünyaHaberler

Beirut, Mayıs Ayında Küçükçiftlik Park’ta!

Dünyaca ünlü indie-rock grubu Beirut, yeni albümü “No No No” ile 28 Mayıs’ta İstanbul KüçükÇiftlik Park’ta sahne alıyor.

beirut

Farklı kültürlerden gelen müzisyenlerden oluşan indie-rock efsanesi Beirut, 11 Eylül’de piyasaya çıkardıkları yeni albümleri “No No No” ile gerçekleştirecekleri turne kapsamında Türkiye’ye geliyor.

Zach Condon, Nick Petree, Paul Collins, Ben Lanz, Kyle Resnick ve Aaron Arnt‘dan oluşan ve grubun solisti Zach Condon tarafından kurulan Beirut, ilk konserini Gulag Orkestar albümlerini yayımlandıktan hemen sonra, Mayıs 2006’da New York’ta verdi. Avrupa ve Balkan müziğini kendi yorumlarıyla harmanlayan ve folk müziği ile caz arasında özgün bir sounda sahip olan Beirut, kurulduğu günden beri kendine has tarzı ile dünyanın her yerinden geniş bir hayran kitlesi kazandı.

Ülkemizde de çok sevilen ve konser biletleri aylar öncesinden tükenen Amerikalı grup, BKM organizasyonu ile 28 Mayıs 2016 saat 21:00’da, KüçükÇiftlik Park‘ta sahne alacak. Indie-rock müziği tüm dünyaya sevdiren Beirut, Türkiye’ye son olarak 2014 yılında gelmiş ve yine BKM organizasyonu ile KüçükÇiftlik Park’ta konser vermişti.

Grubun Türkiye’deki fanlarının sabırsızlıkla beklediği konserin biletleri ise henüz satışa çıkmadı.

Gamze Gencer

Gamze Gencer

O bir LGBT sineması ve kadın filmleri oburu. 1991 İstanbul doğumlu. Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden 2015 yılında mezun oldu. Reklamcılık, sinema, toplumsal cinsiyet, edebiyat, sanat tarihi ve müzik başlıca ilgi alanları. Boş zamanlarını film izleyerek, müzik dinleyerek; kitaplar, toplumsal cinsiyet konulu makaleler ve film çözümlemeleri okuyarak geçiriyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

“Personel”, Aralık Ayında Craft Kadıköy’de Seyirciyle Buluşuyor!

Sonraki yazı

The Man Who Wasn't There (2001)