Haberler

Black Mass’ten ilk fragman!

Yönetmenliğini Scott Cooper’ın üstlendiği Black Mass‘in ilk fragmanı yayınlandı. Gerçek bir öyküden uyarlanan filmin başrolünde efsanevî oyuncu Johhny Depp’i izleyeceğiz. Girdiği her rolle kendine hayran bırakan Johnny Depp’in bu kez nasıl bir performans sergileyeceği hayranları tarafından merakla bekleniyor.

Johnny Depp’in yanı sıra Benedict  Cumberbatch, Dakota Johnson, Kevin Bacon, Juno Temple, Corey Stoll ve Adam Scott gibi isimlerin yer aldığı yapım, Amerika’nın en ünlü gangsterlerinden James Whitey Bulger’in öyküsünü beyazperdeye taşıyor. Azılı suçlu Whitey Bulger’ın sıra dışı yaşamına odaklanan filmde, Benedict Cumberbatch ise Bill Bulger rolüyle Whitey Bulger’in erkek kardeşi olarak yer alıyor.

Dick Lehr’in Whitey Bulger’i konu edinen kitabından uyarlanan filmin ilk kez 17 Eylül’de Avustralya’da gösterime gireceği ilan edildi.

Sarışın ve renkli gözlü bir Johnny Depp izlemek için ;

Gülfem Kıroğlu

Gülfem Kıroğlu

1992'nin Mayıs'ında dünyaya, 2009 Eylül'de İstanbul'a geldi. MSGSÜ Türk Dili ve Edebiyatı'ndan mezun oldu. Öğrenciliğe doyamadı ve aynı yıl Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'ne kayıt yaptırdı. Hayattaki uğraşı edebiyat, kültür-sanat ve sinema. Senaryo dersleri alıyor, bu filmleri nasıl çekiyorlar diye düşünüp duruyor. Sinemanın büyülü gerçekçiliğine inanıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Brideshead Revisited (2008)

Sonraki yazı

The Signal (2014)