Haberler

Buz Devri’nin 5. Filminden Yeni Fragman

İlk filmini 2002 yılında çıkaran, sevilen animasyon serisi Ice Age/Buz Devri, 5. filmi ile tekrar beyazperdede. Sincap Scrat’in neden olduğu kozmik etkinin buz devrini tehlikeye sokmasını konu alan filmden yeni fragman yayımlandı.

ice age

Yediden yetmişe herkesin eğlenerek izlediği Ice Age/Buz Devri filmin ana kahramanlarından altta kalmayan sincap Scrat ile büyük bir başarı yakalamış ve devam filmlerinin gelmesi kaçınılmaz olmuştu. 2006 yılında Buz Devri 2: Erime Başlıyor, 2009 yılında Buz Devri 3: Dinozorların Şafağı ve 2012 yılında ise Buz Devri 4: Kıtalar Ayrılıyor devam filmleri vizyona girmişti. Amerika’da vizyon tarihinin 22 Haziran 2016 olduğu, Manny, Sid ve arkadaşlarının çok daha büyük bir problemle karşılaşacağı Buz Devri 5 ülkemizde ise 15 Temmuz 2016 tarihinde vizyona girecek.

Betigül Küçük

Betigül Küçük

1994 yılının 30 Nisan’ında Bergama’da doğdu. 2013 yılında TEVİTÖL mezuniyetinin ardından Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde okumaya başladı. Dünyanın dört bir yanında neler olup bittiğini öğrenmekten aldığı keyfi, öğrendiklerini çevresiyle paylaşarak anlamlandırıyor. Şu sıralar sosyoloji makaleleri okumak ve film izlemek ile uğraşıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Pınar Öğün'ün İlk Kısa Filmi Cannes'da!

Sonraki yazı

Storm Over Asia (1928)