Haberler

”Der Sommer mit Mamã”dan İlk Fragman Yayınlandı

Sundance ödüllü film Der Sommer mit Mamã’dan ilk fragman yayınlandı.

Yönetmenliğini ve senaristliğini Anna Muylaert’in üstlendiği dram türündeki yapım Der Sommer mit Mamã, yönetmenine Uluslararası Berlin Film Festivali’nde, başrol oyuncuları Regina Casé ile Camila Mardilá‘ya ise Sundance Film Festivali’nde ödül getirmişti. Almanya yapımı filmin kadrosunda Regina Casé ve Camila Mardilá’nın yanı sıra, Antonio Abujamra, Helena Albergaria, Michel Joelsas gibi isimler yer alıyor.

555043

Filmin konusu; Val (Regina Case), 13 yıldır Sao Paılo’da yaşayan bir ailenin yanında çalışmaktadır. Uzun yıllar kızı Jessica’dan ayrı kalmak zorunda olan Val, bu yüzden kızına karşı suçluluk duymaktadır. Jessica Brezilya’da akrabaları tarafından yetiştirilmek zorunda kalmıştır. Jessica kolej sınavlarına girmek için Sao Paulo’ya gelmek ister ancak annesinin yanına yaptığı yolculukla anlaşılır ki beraber yaşamak hiç kolay olmayacaktır. Val birdenbire kendini varlığından herkesin bir şekilde varlığından etkilendiği Jessica ve olayların arasında bulur.

Fragman için;

 

Gülfem Kıroğlu

Gülfem Kıroğlu

1992'nin Mayıs'ında dünyaya, 2009 Eylül'de İstanbul'a geldi. MSGSÜ Türk Dili ve Edebiyatı'ndan mezun oldu. Öğrenciliğe doyamadı ve aynı yıl Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'ne kayıt yaptırdı. Hayattaki uğraşı edebiyat, kültür-sanat ve sinema. Senaryo dersleri alıyor, bu filmleri nasıl çekiyorlar diye düşünüp duruyor. Sinemanın büyülü gerçekçiliğine inanıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Pervin Par yaşamını yitirdi

Sonraki yazı

Gözünüzü Floransa’da Açmaya Ne Dersiniz?