Haberler

Ercan Kesal, Yıldız Teknik Üniversitesinde!

Yıldız Sinema (Yıldız Teknik Üniversitesi Sinema Kulübü) ve YÜO (Yıldız Teknik Üniversitesi Oyuncuları/Yıldız Teknik Üniversitesi Tiyatro Kulübü) birlikteliği ile oyuncu Ercan Kesal, 25 Kasım Salı Saat 17.00′ da Yıldız Teknik Üniversitesinde!

Yıldız Teknik Üniversitesi’nin kendi alanlarında başarılı iki sanat kulübü;YTÜ Sinema Kulübü ve Yıldız Teknik Üniversitesi Oyuncuları (YÜO) yıl boyunca sürmesini planladıkları oyuncu söyleşilerini birlikte yapma kararı aldı. Yapacakları ilk söyleşide doktorluk görevini de devam ettiren oyuncu, senarist, gazeteci kimlikleri bulunan Ercan Kesal’ ı ağırlıyor.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1984 yılında mezun olan Kesal, Nuri Bilge Ceylan’ın Uzak filmiyle oyunculuğa adım attı ve bugüne kadar Hükümet Kadın, Sen Aydınlatırsın Geceyi, 3 Maymun, Yozgat Blues gibi filmlerde rol aldı. Bir Zamanlar Anadolu’da filminde Ebru ve Nuri Bilge Ceylan’la birlikte yazdığı senaryo; 2011 yılında Asia Pacific Screen Ödülleri’nde “En İyi Senaryo” dalında ödüle aday gösterildi.

Etkinlik Detayları:

25 Kasım Salı Saat: 17:00
YTÜ Yıldız (Beşiktaş) Kampüsü Cep Sineması

Cep Sinema’mız Yıldız Kampüsü yemekhane binasının karşısındadır.
Facebook Etkinliği: https://www.facebook.com/events/1525775567670554/

İletişim:
Ömer Faruk Okuduci (Sinema Kulübü) : 05057660400
Erinç İrdem (Tiyatro Kulübü) : 05309417283

ercan kesal

Fil'm Hafızası

Fil'm Hafızası

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Steve McQueen'den Yeni Proje

Sonraki yazı

David Holzman's Diary (1967)