Haberler

Garfield Geri Dönüyor!

2004 yılında Garfield ve 2006 yılında Garfield: A Tail of Two Kitties filmleriyle beyazperdeye çıkan turuncu kedi Garfield bu defa animasyon filmi ile yeniden izleyici karşısına çıkmaya  hazırlanıyor.

FIFmMGHIsAhHJJ_1_a

Eğlenceli ve tembel kedi Garfield’ın hikayesi günümüze kadar çizgi film, video oyunu, uzun metraj sinema filmi olmak üzerede pek çok platformada karşımıza çıkmıştır. Ünlü karikatürist Jim Davis tarafından 1978 yılında yaratılan Garfield, 80’lı yıllarda 2580 gazetede yer almış ve 260 milyon kişi tarafından okunmasıyla dünyanın en çok tanınan kedisi olmuştur.

Garfield’ın sahibi ve yakın arkadaşı Jon Arbuckle ve onun köpeği Odie ile birlikte yaşadığı maceraları anlatan  karikatürlerden beyaz perdeye uyarlanacak olan film Alcon Entertainment önderliğinde izleyici ile buluşacak. Projenin konusu ve vizyon tarihi ile bilgiler şu an için bilinmiyor.

 

Betigül Küçük

Betigül Küçük

1994 yılının 30 Nisan’ında Bergama’da doğdu. 2013 yılında TEVİTÖL mezuniyetinin ardından Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde okumaya başladı. Dünyanın dört bir yanında neler olup bittiğini öğrenmekten aldığı keyfi, öğrendiklerini çevresiyle paylaşarak anlamlandırıyor. Şu sıralar sosyoloji makaleleri okumak ve film izlemek ile uğraşıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Bir Bireyin Sessiz Çığlığı: Hedi

Sonraki yazı

Uluslararası Çok Kısa Filmler Festivali Antalya’da!