Haberler

Harley Quinn’in Kendi Filmi Geliyor!

Hem DC, hem de Marvel’ın 2020’ye kadar planlamış oldukları pek çok süper kahraman filmi var. Ancak bu kadar projeye rağmen süper kahraman filmleri azalmak bir yana artarak gelmeye devam ediyor…

harley-quinn-suicide-squad

2016 yazında çıkacağı bilinen Suicide Squad filminin de bir parçası olan, Margo Robbie’nin canlandırdığı Harley Quinn, film daha beyaz perdeye düşmemiş olmasına rağmen çizgi roman okurlarından gelen ilgi başta olmak olmak üzere pek çok ilgiyi üstünde topladı. DC yöneticilerince de fark edilen bu durum sonrası, Harley Quinn’in başrolünde olduğu bir sinema filmi yapılmaya karar verildi.

Ayrıntıların henüz belli olmadığı bu filmin başrolünde Harley Quinn’in olması planlansa da tamamen Quinn’e ait bir filmden ziyade bütünüyle kadın karakterlerden oluşturulacak bir film düşünülüyor. Bunun dışında filmin senaryosu için kadın senaristlerin görev alması düşünülüyor.

Çizgi romanlarda gördüğümüz bütün kadın süper kahramanların bir filmde toplanmasını amaçlayan film, süper kahraman severleri şimdiden heyecanlandırmaya başlamış durumda.

Betigül Küçük

Betigül Küçük

1994 yılının 30 Nisan’ında Bergama’da doğdu. 2013 yılında TEVİTÖL mezuniyetinin ardından Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde okumaya başladı. Dünyanın dört bir yanında neler olup bittiğini öğrenmekten aldığı keyfi, öğrendiklerini çevresiyle paylaşarak anlamlandırıyor. Şu sıralar sosyoloji makaleleri okumak ve film izlemek ile uğraşıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

20 Mayıs'ta Vizyonda!

Sonraki yazı

The Invisible Man (1933)