Haberler

Jennifer Lopez Hustlers ile Yeniden Beyazperdede

Jennifer Lopez Hustlers ile Yeniden Beyazperdede

Jennifer Lopez bir grup striptizcinin hikâyesini anlatan Hustlers’da başrol oynayacak.

Hustlers‘ın konusu 2015 yılında New York Magazine dergisindeki Jessica Presslers tarafıdan yazılan “The Hustlers at Scores” isimli makaleye dayanıyor. Film bir grup eski striptiz klubü çalışanın bir araya gelmesini, Wall Street’de çalışan zengin müşterilerini dolandırma planlarını ve işlerin nasıl çığırından çıktığını anlatıyor. Lopez Hustlers‘da ekibin elebaşı rolünü canlandıracak.

Hustlers‘ın yönetmenliğini ve senaristliğini Lorene Scafaria üstlenecek. Gerçek yaşam hikâyesi olan filmin uyarlamasını da yine Scafaria yapacak. Hustlers‘ın yapımcılığını ise Megan Ellison’un yapım şirketi Annapurna Pictures üstlenecek.

Lorene Scafaria Hustlers‘da Robin Hood olma yolunda ilerleyen bir grup eski striptizcinin hikâyesini anlatırken New York’ta yaşanan ekonomik krizden kadınların nasıl etkilendiklerinin ve kendilerini yeniden nasıl keşfettiklerinin üzerinde de duruyor.

Filmin çekimleri için henüz belirlenen bir tarih yok. Jennifer Lopez ise bu sene 2015 senesinden sonra Second Act’den sonra beyazperdeye ikinci kez dönüş yapıyor.

 

Elif Ege Taneri
21 Ekim 1994’te Kadıköy’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştimenliği ve Dramaturji bölümü ile çiftanadal yapmış olduğu Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümüden mezun oldu. Edebiyatla, oyunculukla, sinemayla ve dramaturjiyle ilgili. Öğrenmeyi ve yeni şeyler keşfetmeyi seviyor.

Yorum yaz