Haberler

Köyden İndim Şehire, Çizgi Film Oluyor

köydenindimşehire

Arzu Film’in hayata geçireceği Yeşilçam yapımlarının çizgi filme dönüştürülmesi projesi için “Köyden İndim Şehire” filmi seçildi.

Türk sinema tarihinde büyük bir yer tutan Yeşilcam filmlerinin gelecek nesillere aktarılması adına önemli bir proje hayata geçiriliyor.

Arzu Film, başta çocuklar olmak üzere tüm sinemaseverlerin beğenisine sunacağı çizgi film projesinde ilk film için kararını verdi. Sosyal medya paylaşım hesapları üzerinden yapılan açıklamaya göre arşivlerdeki 120 film arasından Köyden İndim Şehire filminin tercih edildiği bildirildi.

Üstün çizgi film ve seslendirme teknolojisiyle hayata geçirilecek proje için telif gibi hususların tamamlanarak çalışmalara kısa bir süre içerisinde başlanılması bekleniyor.

Doğukan Gezer

Doğukan Gezer

Beyoğlu’nda 1991’de doğdu. Mersin Üniversitesi’nde Gazetecilik okudu. Cumhuriyet, NTV, ATV’de staj yaptı, XVII. Akdeniz Oyunları’nda Haber Sorumlusu oldu. Ardından Gençlik ve Spor Bakanlığı’nda Muhabirlik görevini üstlendi. Haftalık E-Gazete Acaba’nın Genel Yayın Yönetmenliğini yürüterek, önemli söyleşiler ve haberlere imza attı. Her şeye ‘Acaba?’ bakışının geliştirildiği bu yayın politikasını, yaşamına da yansıtmaya özen gösteriyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Queen of the Desert’ın İlk Fragmanı Görücüye Çıktı

Sonraki yazı

Sebastian Schipper’in yönetmenliğini yaptığı ödüllü filmi Victoria vizyona giriyor!