Haberler

Kutay Ucun ile Film Okumaları – Bir Zamanlar Anadolu’da

 

nbceylan

Kutay Ucun ile film okumaları Nuri Bilge Ceylan’dan Bir Zamanlar Anadolu’da ile devam ediyor.

Bir Zamanlar Anadolu’da filmi üzerinden yönetmenin sinemasının da tartışılacağı ve filmin tüm detaylarının inceleneceği etkinliğe tüm sinemaseverler bekleniyor.

Tarih: 28 Ekim 2015 – Çarşamba

Saat: 20.00

Mekan: Tuva Sanat Merkezi

Kutay Ucun Kimdir?

MSGSÜ, Şehir ve Bölge Planlama Bölümünden “Kent Planlama ve Sinema Bağlamında Ütopik ve Distopik Filmler Üzerinden Kent Okumaları.” adlı bitirme tezi ile mezun oldu. Hemen ardından Marmara Üniversitesi’nde Sinema Yüksek Lisansına başladı. Şimdilerde ise Korku Sineması üzerine yüksek lisans tezini tamamlamak ile meşgul.

Profesyonel anlamda özel bir okulda sinema eğitmenliği yapmakta ve 2011 den bu yana gönüllü olarak Fil’m Hafızası sosyal sinema platformunun Genel Koordinatörü olarak görev almaktadır.

www.kutayucun.com

_________________

*Seminer Katılım Bedeli: 30 TL

*Rezervasyon için: +90212 293 4434

*Detaylı adres ve bilgi için: www.tuvasanat.com

Betigül Küçük
1994 yılının 30 Nisan’ında Bergama’da doğdu. 2013 yılında TEVİTÖL mezuniyetinin ardından Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde okumaya başladı. Dünyanın dört bir yanında neler olup bittiğini öğrenmekten aldığı keyfi, öğrendiklerini çevresiyle paylaşarak anlamlandırıyor. Şu sıralar sosyoloji makaleleri okumak ve film izlemek ile uğraşıyor.

Yorum yaz