Haberler

Kutay Ucun ile Film Okumaları -Eternal Sunshine of the Spotless Mind

Kutay Ucun ile Film Okumaları, 15 Ocak 2016 Cuma günü Eternal Sunshine of the Spotless Mind ile devam ediyor.

Eternal Sunshine_web

Film üzerinden yönetmen Michel Gondry’nin sinemasının da konuşulup tartışılacağı ve filmin tüm detaylarıyla inceleneceği Film Okuma akşamına tüm sinema severler davetli.

Tarih: 15 Ocak 2016 – Cuma
Saat: 20.00

*Seminer Katılım Bedeli: 30 TL

*Rezervasyon için: +90212 293 4434

*Detaylı adres ve bilgi için: www.tuvasanat.com


Kutay Ucun Kimdir?

MSGSÜ, Şehir ve Bölge Planlama Bölümünden “Kent Planlama ve Sinema Bağlamında Ütopik ve Distopik Filmler Üzerinden Kent Okumaları.” adlı bitirme tezi ile mezun oldu. Hemen ardından Marmara Üniversitesi’nde Sinema Yüksek Lisansına başladı. Şimdilerde ise Korku Sineması üzerine yüksek lisans tezini tamamlamak ile meşgul.

Profesyonel anlamda özel bir okulda sinema eğitmenliği yapmakta ve 2011’den bu yana gönüllü olarak Fil’m Hafızası sosyal sinema platformunun Genel Koordinatörü olarak görev almaktadır.

www.kutayucun.com

Betigül Küçük

Betigül Küçük

1994 yılının 30 Nisan’ında Bergama’da doğdu. 2013 yılında TEVİTÖL mezuniyetinin ardından Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde okumaya başladı. Dünyanın dört bir yanında neler olup bittiğini öğrenmekten aldığı keyfi, öğrendiklerini çevresiyle paylaşarak anlamlandırıyor. Şu sıralar sosyoloji makaleleri okumak ve film izlemek ile uğraşıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

David Bowie Kansere Yenik Düştü

Sonraki yazı

Bir De Baktım Kamboçya'dayım - Bölüm 1