Haberler

Mobil Filmler İçin Halk Oylaması Zamanı!

Yedirenk Sanat Vakfı’nın düzenlediği bu yıl ilki gerçekleştirilen Mobil Film Festivali’nde halk oylaması aşamasına geçildi.

mobilfilmfestyatay

Yedirenk Sanat Vakfı’nın İstanbul Bilgi Üniversitesi ve Video İstasyon ile birlikte yürüttüğü projede yarışmaya katılan filmler halk oylamasına sunuldu. Bu yıl ilki düzenlenen yarışmada 16 Mart‘a kadar sürecek olan halk oylamasından sonra genel jüri değerlendirmesine geçilecek.

Taner Elhan, Murat Menteş, Turgay Oğur, Erkan Saka, Uğur Vardan ve Elçin Yahşi’den oluşan jüri üyelerinin değerlendirmesi ile dereceye giren filmler 26 Mart‘ta gerçekleşmesi planlanan gala gecesinde açıklanacak.

Mobil Film Festivali’nin web sitesinde filmler izlenip, beğenilen filmlere destek olunabiliyor.

Mustafa Güler

Mustafa Güler

1985 Denizli doğumlu. Süleyman Demirel Üniversitesi Elektronik Haberleşme Mühendisliği mezunu. Aynı bölümün Yıldız Teknik Üniversitesi ‘nde olanında master öğrencisi. Telekomünikasyon sektöründe kendi mesleğiyle iştigal ediyor. İstanbul'a ısınamayan Egelilerden. Progressive Rock tutkunu, Ege ve Orta Anadolu türküleri araştırıcısı, askeri tarih ve uluslararası ilişkiler meraklısı. Akdeniz ve Latin sinemasını estetik buluyor ve kendine yakın hissediyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Beyazperdenin, Hayatı İlmeklerle Yaşayan Karakterleri

Sonraki yazı

Restore Edilen "Sürü" İstanbul Film Festivali'nde