Bi'DünyaHaberler

Oi Va Voi 10-11 Şubat’ta Babylon Bomonti’de!

Müzikal zenginliği ve dinleyicileri derinden etkileyen müzikleriyle kendine özel bir hayran kitlesi yaratan Oi Va Voi, 10 – 11 Şubat’ta bir kez daha sevenleriyle Babylon Bomonti’de buluşuyor.

12341237_1742546499301569_3594572085030335344_n

“Laughter Through Tears” öncesi demo albümü “Digital Folklore” ve eğlenceli performansıyla kendini gösteren grup; soul’dan, trip hop ve Balkan ritimlerine kadar uzanan geniş bir repertuvara sahip… Albümlerine KT Tunstall, Earl Zinger, Majer Bogdansky ve Sevara Nazarkhan gibi isimlerin katkıda bulunduğu Oi Va Voi, 2009’da yayımladığı “Travelling the Face of the Globe”un ardından yeni albümleri için çalışmalara devam ediyor.

Bilet satın almak için Biletix‘e! Facebook etkinlik linki ise burada.

Bu haber videosuz olmaz. Grubun 2003 yılında yayınladığı Laughter Through Tears albümünden nefis bir parça eşlik etmeli.

Duygu Dedeoğlu

Duygu Dedeoğlu

83' Haziran'ında doğdu. Anadolu Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler Bölümü'nü bitirdi. Fotoğraf ve sinema sevgisinin verdiği enerji ve iştah ile hep daha çok öğrenmek daha çok araştırmak istiyor. Film izlemenin bireyin estetik anlayışının gelişmesinde önemli rol oynadığını düşünüyor. Şu aralar İtalyan Sineması'nda kaybolmuş durumda. İleride sinematografi ile ilgili eğitim alma arzusunda. Gündeminde her daim bir tutam kedi bir tutam seyahat bir tutam müzik var.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Eskişehir Palto Film Günleri ile Isınmaya Hazırlanıyor!

Sonraki yazı

Deniz Üstü Köpürür: Sarmaşık