Bi'DünyaHaberler

Sokak Dansı Karnavalı Başlıyor!

11 Şubat’ta Zorlu PSM Meydan Fuaye alanında düzenlenecek olan Show Zone etkinliği İstanbul Street Dans Karnavalı bünyesinde gerçekleşecek. 2016 yılında yoğun ilgi gören ve yüksek katılımcı sayısına ulaşan Show Zone, bu yıl da Zorlu Performans Sanatları Merkezi desteğiyle 11 Şubat Cumartesi günü saat 19.00’da yapılacak.

Finale kalmaya hak kazanan, Türkiye’nin farklı şehirlerinden 10 street dans grubu, büyük ödül için yarışacak ve seyircilere eğlenceli bir gece yaşatacak. Gecenin sunuculuğu ise Burak Samlı ve DJ Teefa’da. Gecenin sonunda DJ ICE-C (Almanya) ve Dj Hırs (Türkiye) Show Zone-After Party ile hiphoptan funka, dancehall’dan house müziğe bir performans sergileyecekler.

Yarışmanın jüri üyeleri Ekin Bernay (Türkiye), Jiggy (Fransa), Jonna H. (İsveç), Irving Resurreccion (Amerika) ve ünlü rap sanatçısı Ayben (Türkiye). Jüri üyeleri 12 Şubat Pazar günü ise Dans Buluşma İstanbul’da dans atölyeleri düzenleyecekler. Ücretsiz gerçekleşecek etkinlik tüm dans severlere açık olarak gerçekleşecek.

Gözde Bertuğ

Gözde Bertuğ

İstanbul’da doğdu, orda büyüdü. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra farklı sektörlerde çalıştı, çalışıyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşları, dernek ve vakıflarda gönüllü olarak çalıştı, çalışıyor. Haritalar, notalar, sosyal sorumluluk projeleri, yeni yerler ve yepyeni yüzler en sevdiği şeyler. Sinemaya da bayılıyor, o yüzden burada.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Önceki yazı

The Beguiled’tan Fragman Geldi!

Sonraki yazı

28. AUFF Jürileri Belli Oldu