Haberler

Still Alice Filminden İlk Fragman Geldi!

Still Alice Movie

Julianne Moore’un Alzheimer hastasını canlandırdığı ve gösterildiği festivallerde eleştirmenlerden tam not alan filmi Still Alice’ın ilk fragmanı yayınlandı.

Bakire ve Hamile ile The Last of Robin Hood filmlerinin yönetmenleri Richard Glatzer ve Wash Westmoreland ikilisinin imzası olan film, Lisa Genova’nın aynı adlı romanından sinemaya uyarlandı.

Geçtiğimiz gün gerçekleşen Los Angeles Film Eleştirmenleri Birliği’nden 2. En İyi Kadın oyuncu ödülünü alan Moore ayrıca, Gotham Bağımsız Film Ödülleri’nden de En İyi Kadın Oyuncu ödülünü almıştı.

İlk defa Toronto Film Festivali’nde görücüye çıkan filmde Julianne Moore’a; Alec Baldwin, Kristen Stewart, Kate Bosworth, Hunter Parrish, Victoria Cartagena, Shane McRae ve Stephen Kunken gibi isimler eşlik ediyor.

Columbia Üniversitesi’nde ünlü bir dilbilim profesörü olan Alice Howland, bir gün doktora gittiğinde Alzheimer’ın başlangıç evresinde olduğunu öğrenir. Eşi ve üç çocuğuyla birlikte sürdüğü hayata başka bir gözle bakmaya başlayan Alice, en genç kızıyla olan ilişkisiyle onu yeniden kazanmak için mücadele verir. Hastalığını başlarda kabullenmek istemeyen kadın Manhattan sokaklarında kaybolmasıyla beraber durumunu daha iyi anlamaya başlar.
Still Alice, 13 Şubat 2015’te sinemalarda!

Fil'm Hafızası

Fil'm Hafızası

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

“White God” Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

Sonraki yazı

Küçük Prens Yeniden Geliyor!