Haberler

The Great Wall’ın İlk Fragmanı Yayımlandı

Yönetmen koltuğunda Yimou Zhang, başrollerinde Matt Damon ve Game of Thrones’un Oberyn Martel’i olan Pedro Pascal’ın bulunduğu The Great Wall‘ın ilk fragmanı yayımlandı.

THE-GREAT-WALL_LEGENDARY-PICTURES_MATT-DAMON_CHINA_

Yayımlanan ilk fragmanından bol aksiyona sahip sahneler izleyeceğimizin sinyallerini aldığımız film, insanlık için verilen büyük bir savaşı konu alıyor. Çin Seddi’nin yapılmasına sebep olan olayların işlendiği aksiyon, şu an post-prodüksiyon aşamasında. Altın Çiçeğin Laneti, Savaşın Çiçekleri ve Kahraman gibi Çin yapımlarının yönetmeni olan Yimou Zhang’ın yönetmenliğini yaptığı bu aksiyonun, tüm dünyada 17 Şubat 2017‘de seyirciyle buluşması bekleniyor.

Filmin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Gözde Bertuğ
İstanbul’da doğdu, orda büyüdü. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra farklı sektörlerde çalıştı, çalışıyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşları, dernek ve vakıflarda gönüllü olarak çalıştı, çalışıyor. Haritalar, notalar, sosyal sorumluluk projeleri, yeni yerler ve yepyeni yüzler en sevdiği şeyler. Sinemaya da bayılıyor, o yüzden burada.

1 Yorum

Yorum yaz