Haberler

‘The Program’ın Teaserı Yayınlandı

Yönetmenliğini The Queen, Philomena gibi yapımlardan hatırlayacağınız Stephen Frears’ın üstlendiği filmde Transpoitting‘in senarist kadrosundan bir isim, John Hodge da yer alıyor.

The Program ABD’li bisikletçi Lance Armstrong’un yaşam öyküsünden esinlenilmiş bir yapım. Ben Foster’ı Lance Armstrong rolünde izleyeceğimiz film, ilk olarak Fransa’da 15 Eylül 2015’te gösterime girecek. Chris O’Dowd ise İrlandalı gazeteci David Walsh olarak karşımıza çıkacak. Lee Pace  ve Dustin Hoffman gibi ünlü isimlerin yer aldığı yapımın türü biyografi, drama ve spor olarak tanımlanıyor.

Filmin konusu; ABD’li Lance Armstrong ödüllü bisiklet yarışçısıdır. Bir gazeteci Lance Armstrong’un Fransa Bisiklet Turu’ndaki performansı sırasında yasaklı maddeler kullanarak başarılı olduğuna ikna olur. Bu motivasyonla Armstrong’un oyununu ortaya çıkaracak deliller aramaya başlar.

Fragman İçin;

 

 

Gülfem Kıroğlu

Gülfem Kıroğlu

1992'nin Mayıs'ında dünyaya, 2009 Eylül'de İstanbul'a geldi. MSGSÜ Türk Dili ve Edebiyatı'ndan mezun oldu. Öğrenciliğe doyamadı ve aynı yıl Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'ne kayıt yaptırdı. Hayattaki uğraşı edebiyat, kültür-sanat ve sinema. Senaryo dersleri alıyor, bu filmleri nasıl çekiyorlar diye düşünüp duruyor. Sinemanın büyülü gerçekçiliğine inanıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

19 Haziran'da Sinemalarda!

Sonraki yazı

Guy Ritchie 1960'lardan sesleniyor!