Haberler

”The Walk” Filminden Yeni Fragman Yayınlandı

Geleceğe Dönüş Serisi, Forrest Gump ve Cast Away gibi başarılı yapımlara imza atmasıyla bilinen Robert Zemeckis’in yeni filmi The Walk‘dan yeni fragman yayınlandı.

500 Days of Summer, Inception gibi yapımlarda yer alan Joseph Gordon-Levitt, filmde ip cambazı Philippe Petit olarak karşımıza çıkacak. Philippe Petit’in kendi kaleme aldığı To Reach the Clouds adlı romandan yapılan uyarlama üzerinde ise Robert Zemeckis ve Christopher Browne’un beraber çalıştıkları biliniyor.

the-walk-teaser-trailer-starring-joseph-gordon-levitt-0

Fransız sanatçı Philippe Petit’in 1974’te New York’taki İkiz Kuleler ile Dünya Ticaret Merkezi arasına gerilmiş çelik bir halatın üzerinde yürümesi daha önce de filme uyarlanmıştı. Philippe Petit’in hikâyesi yakın tarihte James Mars yönetiminden Man on Wire (2008) adıyla izleyiciyle buluşmuştu. Bu kez yönetmen koltuğunda Robert Zemeckis otururken kadroda Ben Kingsley ve Joseph Gordon-Levitt gibi isimler bulunuyor.

Macera-biyografi-dram türündeki film, 2 Ekim 2015’de Türkiye’de vizyona girecek.

Fragman İçin;

 

 

 

Gülfem Kıroğlu
1992'nin Mayıs'ında dünyaya, 2009 Eylül'de İstanbul'a geldi. MSGSÜ Türk Dili ve Edebiyatı'ndan mezun oldu. Öğrenciliğe doyamadı ve aynı yıl Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'ne kayıt yaptırdı. Hayattaki uğraşı edebiyat, kültür-sanat ve sinema. Senaryo dersleri alıyor, bu filmleri nasıl çekiyorlar diye düşünüp duruyor. Sinemanın büyülü gerçekçiliğine inanıyor.

Yorum yaz