Haberler

Wes Anderson “Isle of Dogs”undan İlk Poster Geldi!

Wes Anderson’ın Edward Norton, Scarlett Johannson, Bryan Cranston, Bill Murray ve pek çok oyuncu ile çalışacağı yeni animasyon filmi Isle of Dogs’dan ilk poster yayımlandı. Wes Anderson‘ın üzerinde çalışmaya devam ettiği yeni animasyon filmi, Japonya’da geçecek. Film, köpeğini aramak için maceradan maceraya koşan bir çocuğun hikâyesini anlatıyor.

Seslendirme kadrosunda Edward Norton, Scarlett Johansson, Tilda Swinton, Bill Murray, Jeff Goldblum, Bob Balaban, Bryan Cranston, Murray Abraham, Harvey Keitel, Frances McDormand, Liev Schreiber, Kunichi Nomura, Akira Ito, Akira Takayama,  Greta Gerwig, Yoko Ono, Koyu Rankin, Courtney B. Vance gibi isimlerin bulunduğu filmin yönetmeni Anderson, en son Adrien Brody ‘nin yer aldığı bir reklam filminin yönetmenliğini yapmıştı.

Oscar’a layık görülen The Grand Budapest Hotel ile dikkatleri uzun süre üzerinde tutan Wes Anderson’ın son filminin Londra’nın Doğu Yakası’nda bulunan Köpekler Adası (Isle of Dogs) bölgesinde geçeceği tahmin ediliyor.

Filmin 2018 yılında vizyona girmesi bekleniyor.

Gözde Bertuğ

Gözde Bertuğ

İstanbul’da doğdu, orda büyüdü. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra farklı sektörlerde çalıştı, çalışıyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşları, dernek ve vakıflarda gönüllü olarak çalıştı, çalışıyor. Haritalar, notalar, sosyal sorumluluk projeleri, yeni yerler ve yepyeni yüzler en sevdiği şeyler. Sinemaya da bayılıyor, o yüzden burada.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

“Tutunamayanlar” İngilizce Yayımlanacak

Sonraki yazı

1. Uluslararası Cemal Süreya Şiir Buluşması Kadıköy'de