Haberler

Woody Allen’ın Yeni Filmi “Cafe Society”den İlk Fragman Geldi!

69. Cannes Film Festivali’nin açılışını yapacak olan Woody Allen’in yeni filmi Cafe Society’nin ilk fragmanı yayımlandı.

a545e60

Kadrosunda Jesse Eisenberg, Kristen Stewart, Steve Carell, Parker Posey, Blake Lively, Corey Stoll, Paul Schneider ve Judy Davis‘i bulunduran aşk filmi New York’ta oturan Yahudi bir aileyi temel alacak. Aileden biri film yapımcısı olmak için Los Angeles’a gidecek ve film 1935 Bronx’u ile 1935-1940 Hollywood’u arasında gidip gelecek. 1930’lı yıllarda büyük umutlarla Hollywood’a adım atan genç bir oyuncu adayının başından geçen olayları anlatacak Café Society, festival galasının ardından Amazon’da da gösterilecek.

Jesse Eisenberg ve Kristen Stewart’ı Adventureland ve American Ultra filmlerinin ardından üçüncü kez birlikte izleyeceğimiz film, çeşitli festivallerin ardından 12 Ağustos 2016’da vizyona girecek.

 

Film Fragmanı:

 

Manolya Akdemir

Manolya Akdemir

Almanya'da doğdu, Aydın'da büyüdü, Antalya'da okudu. Şimdi ise İstanbul'da okumaya devam etmekte. Bu kısa ve karışık hayatı içinde en çok zevk aldığı şey önce sinema alanında sonra da diğer kültür-sanat dallarında kendini geliştirmek oldu. Öğrenmenin kutsallığına ve sonsuzluğuna inanıyor. Şimdilerde ise şu ana kadarki birikimini diğer fillerle paylaşmayı amaçlıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Türk Yönetmenden Srebrenitsa Soykırımı Filmi

Sonraki yazı

Yeşim Ustaoğlu'nun Son Filmi "Tereddüt"ten İlk Görüntüler Yayımlandı