Haberler

19 Ocak itibariyle Sinema Günleri bomontiadaAlt’ta başladı!

Başka Sinema ve bomontiada iş birliğiyle 19 Ocak – 10 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek Sinema Günleri, 19 Ocak itibariyle başladı. 

Sinema Günleri kapsamında Beautiful Boy, Burning, Climax, Gulyabani, Cold War, Beast, Anons, MuseoHalef, Touch Me Not, Whitney, Western, Zama ve Girl olmak üzere toplamda 14 film gösterimi gerçekleştirilecek.  Yurtdışında yayınlandığı ülkelerde büyük beğeni toplayan ancak Türkiye’de yalnızca Başka Sinema Ayvalık Film Festivali’nde gösterilen Gürcan Keltek imzalı Gulyabani, ilk kez İstanbul’da seyirciyle buluşacak. Gösterim kapsamında pek çok özel yapım seyircisiyle buluşurken Gulyabani, Halef ve Anons gibi filmlerin ardından yönetmen katılımlı söyleşiler de gerçekleştirilecek.

Salı ve Perşembe akşamları 20:30, Cumartesi ve Pazar günleri ise 17:00’de gerçekleştirilecek gösterimlerin  biletlerini Mobilet üzerinden satın alabilirsiniz. Program detayları aşağıdadır.

 

 

 

Gaye Kiper
1996 yılının Mayıs ayında İstanbul’da doğdu. Mütercim-Tercüman olmanın yanı sıra hayatının her döneminde olduğu gibi yine sanatla ilgileniyor. Uzun süre Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı ve her daim kendisini farklı mutluluklara yönelten sinema ve tiyatro dünyasını çok sevdi. Şimdilerde ise, bu dünyasına bir de seyahati kattı ve gezip görme merakından kendisini alamıyor. Gelecekte bir gün bu sanat dünyasının bir parçası olabilmeyi umuyor.

Yorum yaz