Bi'DünyaHaberler

Hozier İstanbul’a Geliyor!

Off The Hook, 6 Aralık’ta Volkswagen Arena’da gerçekleştirilecek Editors konseriyle başladı. Seri 3 Mart 2016 tarihinde yine Volkswagen Arena’da gerçekleştirilecek Hozier konseriyle devam edecek.

hozier

Blues ve soul geleneğini indie rock çatısı altında, güçlü sözlerle birleştiren İrlandalı şarkıcı Hozier, geçtiğimiz yılın en başarılı çıkış yapan sanatçılarının başında yer alıyor. “Take Me To Church” 2015 Billboard Müzik Ödülleri’nde “En İyi Rock Sanatçısı” ve “En İyi Rock Şarkısı” ödüllerini kazandı. Kendi adını taşıyan ilk albümünün turnesi kapsamında ilk kez Türkiye’de sahne almaya hazırlanıyor.


Off The Hook nedir?

Off The Hook, alternatif müzik dünyasında son yıllarda öne çıkan, yenilik getiren ve takdir toplayan grupların ağırlanacağı konser serisi… Seneye yayılacak seride, herhangi bir janra ile sınırlanmayacak, alternatif gelenekten gelen grupların canlı performansları ile buluşacak, ve daha geniş bir yelpazeden düzenli haberlere ulaşacaksınız.

Betigül Küçük

Betigül Küçük

1994 yılının 30 Nisan’ında Bergama’da doğdu. 2013 yılında TEVİTÖL mezuniyetinin ardından Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde okumaya başladı. Dünyanın dört bir yanında neler olup bittiğini öğrenmekten aldığı keyfi, öğrendiklerini çevresiyle paylaşarak anlamlandırıyor. Şu sıralar sosyoloji makaleleri okumak ve film izlemek ile uğraşıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Üç Tutku Kitap Kahve Çikolata Festivali Devam Ediyor

Sonraki yazı

Ibrahim Maalouf 23 Nisan'da Volkswagen Arena’da'