Bi'DünyaHaberler

5. Klarnet Festivali Bugün Sona Eriyor!

Bu yıl ‘İstanbul nefes alıyor’ sloganıyla 5. kez düzenlenen İstanbul Klarnet Festivali 16 Eylül’de başladı.

thumb2_file000011471096156

Dünya çağında müzisyenleri, etkinlikleri ve isimleri bir araya getiren; her yıl farklı etkinliklerle hatırı sayılır festivaller arasında yerini alan Uluslararası Klarnet Festivali, 16 Eylül’de başladı.

25 Eylül’e kadar devam edecek festival öncesinde düzenlenen basın toplantısına festivalin sanat direktörü Serkan Çağrı, İpek Açar, Zara, İskender Paydaş, Suat Suna ve Hakan Bilgin katıldı. Festival kapsamında 22 Eylül Perşembe akşamı Kayahan anısına gerçekleşen “Ustaya Saygı” konserinin detayları, Gülay Afşar’ın sunumuyla paylaşıldı.

Kayahan’ın anısına yapılan “Ustaya Saygı” konserinde; Hakan Aysev, Yonca Lodi, Suat Suna, Gökhan Tepe, Zara, İpek Açar ve Gökhan Türkmen gibi isimler usta sanatçının sevilen şarkılarını seslendirdi.

Gözde Bertuğ

Gözde Bertuğ

İstanbul’da doğdu, orda büyüdü. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra farklı sektörlerde çalıştı, çalışıyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşları, dernek ve vakıflarda gönüllü olarak çalıştı, çalışıyor. Haritalar, notalar, sosyal sorumluluk projeleri, yeni yerler ve yepyeni yüzler en sevdiği şeyler. Sinemaya da bayılıyor, o yüzden burada.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Sorrentino'dan Bir Berlusconi Filmi

Sonraki yazı

San Sebastian Film Festivali Sona Erdi