Haberler

A Monster Calls’tan Beklenen Fragman Geldi

Juan Antonio Bayona’nın yönetmenliğini yaptığı A Monster Calls’un merakla beklenen fragmanı yayımlandı.

09395-joseharo.NEF

A Monster CallsA Monster Calls, Patrick Ness’in aynı isimli romandan sinemaya uyarlanan filmin oyuncuları arasında Liam Neeson‘ın yanı sıra Lewis MacDougall, Felicity Jones, Sigourney Weaver, Toby Kebbell ve Geraldine Chaplin bulunuyor.

Filmin ana karakteri olan Conor’a ise genç oyuncu Lewis MacDougall hayat veriyor. Film bir yandan kendi yalnızlığıyla uğraşan diğer yandan annesinin hastalığıyla yüzleşen küçük bir çocuğun kendisine fantastik bir dünya kurmasını anlatıyor. Conor okulundaki çocuklar tarafından sürekli eziyete maruz kalmaktadır. Eziyetlerden kaçmaya çalışırken, aynı zamanda ağır bir hastalığa yakalanan annesini ve bu durumun getirdiği sorumluluklarla birlikte gerçek dünyanın acımasızlığını fark eder. Tüm bunlardan kaçmak için kendine fantastik bir dünya yaratmayı seçer. Ve bu dünyada onu tüm sorunlardan yaratıığı Canavar kurtaracaktır.

Betigül Küçük

Betigül Küçük

1994 yılının 30 Nisan’ında Bergama’da doğdu. 2013 yılında TEVİTÖL mezuniyetinin ardından Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde okumaya başladı. Dünyanın dört bir yanında neler olup bittiğini öğrenmekten aldığı keyfi, öğrendiklerini çevresiyle paylaşarak anlamlandırıyor. Şu sıralar sosyoloji makaleleri okumak ve film izlemek ile uğraşıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Ankara Engelsiz Film Festivali'nde Herkes İçin Senaryo Atölyesi

Sonraki yazı

Sanat ve Teknoloji Birlikteliği: Digital Revolution