Haberler

“A Quiet Place 2” Geliyor

"A Quiet Place 2" Geliyor

2018’in başarılı filmleri arasında yer alan “A Quiet Place“in 2. filmi için senaryo çalışmaları başladı.

Oyuncu John Krasinski’nin yazıp yönettiği gerilim filmi “A Quiet Place“, ucu açık sonuyla devam filmin geleceğine dair sinyaller vermişti. Krasinski devam film için küçük bir fikri olduğunu ve yapımcılara bu görüşü sunduğunda fikir ilerletmesi gerektiğini önermişler. Oyuncu, hikayenin üzerinde biraz çalıştıktan sonra filmin senaryosunu ortaya çıkarmış.

Krasinski’nin gerçek hayattaki eşi Emily Blunt ile başrolü paylaştığı filmde, nereden geldiği belli olmayan kör yaratıklar ses çıkaran kişilere saldırır. Bu sebeple dünyada derin bir sessizlik hakim. Abbott ailesi bu vahşi yaratıklardan korunmak ve hayatta kalmak için mücadele eder.

Serinin 2. filminde diğer hayatta kalanlara odaklanılacak. İlk filmde izlediğimiz Abbott’ların da geri dönmesi bekleniyor.

Filmin vizyon tarihi 2020 olarak belirlendi.

 

İrem Naz Güvel
1990 yılında İstanbul’da doğdu. Kadir Has Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümü mezunu. Küçükken tiyatrocu olacağım diye tutturdu. Bu alanda faaliyetlerini sürdürürken yönünü sinemaya çevirdi ve önünü alamadı. İş hayatında 1 kanal ve 2 yayınevi bulundurarak editörlük yapıyor. Buffy the Vampire Slayer hastası ve hakkında 7/24 konuşma potansiyeline sahip.

Yorum yaz