Haberler

Adrift Filminden İlk Fragman Yayımlandı

Adrift Filminden İlk Fragman Yayımlandı

İzlandalı yönetmen Baltasar Kormákur yönetmenliğinde beyaz perdeye aktarılan gerçek bir yaşam mücadelesi Adrift’ten ilk fragman yayımlandı.

Tami Oldham Ashcraft‘ın Red Sky in Mourning: A True Story of Love, Loss and Survival at Sea adlı otobiyografi kitabından sinemaya uyarlanan filmde; 1983 yılında Tahiti’den San Diego’ya tekneleri Hazana ile çıktıkları seyahatin 3. haftasında Pasifik Okyanusu’nda çıkan büyük fırtınaya yakalanan Tami Oldham Ashcraft ve nişanlısı Richard Sharp‘ın yaşam mücadelesi anlatılıyor. Çifti, Shailene Woodley (The Fault in Our Stars, The Insurgent) ve Sam Claflin (Me Before You, My Cousin Rachel, Hunger Games: Catching Fire) canlandırıyor.

Filmin 1 Haziran 2018‘de vizyona girmesi bekleniyor.

Ezgi Nur Ünlü
1989 senesinde dünyaya geldiğinden beri hayatı hep meraklı gözlerle izledi. Hayatı ve dünyayı izlerken bir yandan inşaat mühendisliği eğitimi aldıysa da sinemanın yeri onda hep ayrı oldu. Şu anda Yıldız Teknik Üniversitesi'nde İnşaat Mühendisliği Bölümü Ulaştırma Ana Bilim Dalı'nda yüksek lisans eğitimine ve sinemadaki yenilikleri takip etmeye devam ediyor.

Yorum yaz