Fil'm Hafızası
Haberler

Akbank Kısa Film Festivali’nin Filmleri İstanbul’da

Akbank Kısa Film Festivali’nin Filmleri İstanbul’da

Akbank Kısa Film Festivali’nin ödüllü filmleri, 2 Nisan – 17 Mayıs tarihleri arasında Edirne’den Van’a, Zonguldak’tan Elazığ’a 21 ilde toplam 40 üniversitede ücretsiz olarak gençlerle buluşuyor.

​2 Nisan – 17 Mayıs tarihleri arasında Edirne’den Van’a, Zonguldak’tan Mersin’e 21 ilde toplam 40 üniversitede ücretsiz olarak gerçekleştirilecek gösterimler, İstanbul’da: 27 Nisan’da Üsküdar Üniversitesi’nde, 30 Nisan’da Boğaziçi Üniversitesi’nde, 2 Mayıs’ta İstanbul Kültür Üniversitesi’nde, 3 Mayıs’ta Özyeğin Üniversitesi’nde, 4 Mayıs’ta Beykent Üniversitesi’nde, 7 Mayıs’ta Yeditepe Üniversitesi’nde, 8 Mayıs’ta Doğuş Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde, 9 Mayıs’ta Maltepe Üniversitesi ve Kadir Has Üniversitesi’nde, 14 Mayıs’ta Sabancı Üniversitesi’nde, 15 Mayıs’ta Galatasaray Üniversitesi’nde, 16 Mayıs’ta Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi ve 17 Mayıs’ta da Koç Üniversitesi’nde izlenebilecek.

Ayrıntılı bilgi için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Betigül Küçük
1994 yılının 30 Nisan’ında Bergama’da doğdu. 2013 yılında TEVİTÖL mezuniyetinin ardından Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde okumaya başladı. Dünyanın dört bir yanında neler olup bittiğini öğrenmekten aldığı keyfi, öğrendiklerini çevresiyle paylaşarak anlamlandırıyor. Şu sıralar sosyoloji makaleleri okumak ve film izlemek ile uğraşıyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir