Haberler

Benedict Cumberbatch’in TV Filminden Görüntüler Geldi!

Ian McEwan’ın kitabından aynı isimle televizyon filmi olarak uyarlanan The Child In Time filminden görseller geldi. Başrolünde Benedict Cumberbatch‘in yer aldığı TV filminin senaryosu Stephen Butchard’a ait.

Filmde Benedict Cumberbatch’ı Stephen Lewis olarak izlerken, kadroda Boardwalk Empire ve Trainspotting gibi yapımlardan tanıdığımız Kelly Macdonald, Stephen Campbell Moore ve Saskia Reeves’i de göreceğiz.

Soğuk bir kış günü küçük kızıyla markete alışverişe giden ve başarılı bir çocuk kitabı yazarı olan Stephen Lewis, kasada beklediği sırada bir dikkat dağınıklığı yaşar. Kızının ortadan kaybolduğunu gören Lewis, üç yaşındaki tüm çocukların yüzünde kendi kızını aramaya başlar. Yaşamı altüst olan Stephen Lewis izleyiciyi, çocukları ve yetişkinleri karşılaştırmayı sağlayacak arayışlarla buluşturmaya başlayacaktır.

The Child in Time’ın yapımcısı Rebecca Eaton film hakkında şöyle diyor: “Bir kaybı böylesine dürüst bir şekilde sadece Ian McEwan ele alabilirdi.”

Pinewood Television ve SunnyMarch TV tarafından BBC One için çekilen The Child In Time’da Sherlock Holmes olarak gönüllerimize taht kuran ve Doctor Strange ile son olarak beyaz perdede yer alan Benedict Cumberbatch’i keyifle izleyeceğiz gibi görünüyor. Yönetmen koltuğunda Julian Farino’nun oturacağı film özellikle roman okuyucuları tarafından heyecanla bekleniyor.

 

Gözde Bertuğ
İstanbul’da doğdu, orda büyüdü. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra farklı sektörlerde çalıştı, çalışıyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşları, dernek ve vakıflarda gönüllü olarak çalıştı, çalışıyor. Haritalar, notalar, sosyal sorumluluk projeleri, yeni yerler ve yepyeni yüzler en sevdiği şeyler. Sinemaya da bayılıyor, o yüzden burada.

Yorum yaz