Bi'DünyaHaberler

“Bir Küvetlik Şizofreni” 5 Şubat’ta Bo Sahne’de!

Melon Şapka’nın yazdığı okuma tiyatrosu Bir Küvetlik Şizofreni, Bo Sahne’de perdelerini açıyor.

icerik_797_b

Geçmişindeki erkeklerin hayatında bıraktığı izleri silemeyen ve yaşamı adeta suda seker gibi geçen, gerçek sevgiyi arayan “Seven” adında bir kadının hikayesini anlatan Bir Küvetlik Şizofreni, 5 Şubat 2016 saat 20:30’da, Bo Sahne’de tiyatroseverlerle buluşuyor. Melon Şapka lakaplı oyun yazarının kaleminden çıkan, Nilüfer Bıyıklı ile Levent Özdilek’in oynadığı oyun, ana karakteri Seven’in içindeki kadının sesini duyururken, kadın izleyicilere de iç dünyalarını sorgulatmaya hazırlanıyor.

Okuma tiyatrosu türündeki oyunun bitiminin ardından, Melon Şapka ile keyifli bir söyleşi seyirciyi bekliyor. Biletler için:
http://www.biletix.com/biletsec/TM220/TURKIYE/tr

Gamze Gencer

Gamze Gencer

O bir LGBT sineması ve kadın filmleri oburu. 1991 İstanbul doğumlu. Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden 2015 yılında mezun oldu. Reklamcılık, sinema, toplumsal cinsiyet, edebiyat, sanat tarihi ve müzik başlıca ilgi alanları. Boş zamanlarını film izleyerek, müzik dinleyerek; kitaplar, toplumsal cinsiyet konulu makaleler ve film çözümlemeleri okuyarak geçiriyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Shezad Dawood’dan Zaman ve Mekan Sergisi

Sonraki yazı

Zulu (2013)