Haberler

Bollywood’un Taj Express Müzikali İstanbul’da

Zorlu PSM, Bollywood’un en önemli müzikallerinden birini sahnesine taşıyor.

Hindistan’ın ikonik melodileri ve dans figürleri, göz alıcı kostümler ve yetenekli dansçılar, Taj Express müzikaliyle 23-28 Ocak tarihleri arasında, 8 performansla Zorlu PSM’de izleyiciyle buluşuyor.

​​ABD’de tam 12 hafta, Londra West End’de ise üç hafta boyunca kapalı gişe oynayan ve Mumbai’den başlayıp birçok ülkeyi dolaşan, Hindistan’ın başlıca eğlence şirketi olan Merchant ailesinin prodüksiyonunu üstlendiği müzikal, güzel bir aktris olan Kareena ve sokakların kahramanı Arjun’un hikâyesi etrafında şekilleniyor.

Bollywood’un en ünlü koreograflarının klasik Hint kültürüyle çağdaş koreografiyi bir araya getirdiği görkemli şovun biletleri www.biletix.com ve Zorlu PSM gişelerinde satışta.

Betigül Küçük
1994 yılının 30 Nisan’ında Bergama’da doğdu. 2013 yılında TEVİTÖL mezuniyetinin ardından Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde okumaya başladı. Dünyanın dört bir yanında neler olup bittiğini öğrenmekten aldığı keyfi, öğrendiklerini çevresiyle paylaşarak anlamlandırıyor. Şu sıralar sosyoloji makaleleri okumak ve film izlemek ile uğraşıyor.

Yorum yaz