Haberler

Bond ‘Spectre’ ile Geri Dönüyor!

spectre

Ünlü casusluk serisi James Bond’un yeni filminin ayrıntıları açığa çıktı. Bugün İngiltere’de düzenlenen özel bir tanıtım etkinliği ile filmin adının “Spectre” olacağı açıklanırken, James Bond’un kullanacağı yeni arabası ve filmin oyuncu kadrosu basına tanıtıldı.

Etkinliğin sunuculuğunu aynı zamanda Skyfall’a imzasını atan ve yeni filmin yönetmenliğini üstlenen Sam Mendes gerçekleştirdi.

Bilindiği üzere 007 James Bond karakterini Daniel Craig üstlenirken, Fransız oyuncu Léa Seydoux Madeleine Swann karakteriyle yeni Bond kızı olarak basının karşısına çıktı.

Filmin diğer oyuncularıysa; Skyfall’da da yer alan Ralph Fiennes, Naomie Harris, Ben Whishaw, Rory Kinnear. Spectre filmiyle beraber seriye dahil olan yeni oyuncular ise İrlandalı aktör Andrew Scott, Galaksinin Koruyucuları filminden hatıırlayacağımız Dave Bautista, ünlü İtalyan yıldız Monica Bellucci ve Oberhauser karakteriyle filmde boy gösterecek olan Christoph Waltz!

Yeni james Bond filminin 2015 yılı içerisinde vizyonda olması planlanıyor.

Fragman; http://www.youtube.com/watch?v=FIqcMtlVovs .

Gonca Gengonul
Gonca 1985 İstanbul doğumlu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü'nden 2008'de mezun oldu ve bankacılıkla başlayan kariyerine şimdilerde telekomünikasyon sektöründe Risk Yöneticisi olarak devam ediyor. Seyahat etmeyi ve spor yapmayı hayatının olmazsa olmazı sayar. Kitaplar ve sinema, çok sevdiği yeni insanlar tanıma arzusunu besler. Ve artık bütün bunların yanında bir sosyal medya filidir.

Yorum yaz