Haberler

Brad Pitt ve Marion Cotillard’lı Five Seconds of Silence’tan İlk Kareler Yayımlandı

Back to the Future üçlemesi, Forrest Gump (1994), Cast Away (2000), The Polar Express (2004) gibi filmlerin yönetmeni Robert Zemeckis imzasını taşıyacak olan Five Seconds of Silence filminden ilk kareler yayımlandı.

Brad Pitt ve Marion Cotillard’ın başrollerini paylaştığı Five Seconds of Silence, 2. Dünya savaşı sırasında geçen birbirine aşık iki casusun hikayesini anlatacak. Filmin senaryosu Eastern Promises, Locke, Killer Joe, Pawn Sacrifice gibi filmlerin senaristi Steven Knight tarafından yazıldı. Bir Alman subayını öldürmekle görevli iki casusu canlandıracak Brad Pitt ve Marion Cotillard, bu sırada birbirlerine aşık olacaklar. Bu aşk, Cotillard’ın çift taraflı çalışan bir ajan olduğunun ortaya çıkmasıyla zorlu aşamalardan geçecek.

Filmin 23 Kasım 2016’da vizyona girmesi bekleniyor.

pitt-cotillard-scene-for-movie-five-seconds-of-silence-11

pitt-cotillard-scene-for-movie-five-seconds-of-silence-07

pitt-cotillard-scene-for-movie-five-seconds-of-silence-12

pitt-cotillard-scene-for-movie-five-seconds-of-silence-08

Brad Pitt and Marion Cotillard film a scene for the movie Five Seconds of Sillence in London Featuring: Brad Pitt, Marion Cotillard Where: Surrey, United Kingdom When: 31 Mar 2016 Credit: WENN.com

pitt-cotillard-scene-for-movie-five-seconds-of-silence-06

rs_634x1024-160331091216-634.Brad-Pitt-Five-Seconds-of-Silence-JR-033116

Mustafa Güler

Mustafa Güler

1985 Denizli doğumlu. Süleyman Demirel Üniversitesi Elektronik Haberleşme Mühendisliği mezunu. Aynı bölümün Yıldız Teknik Üniversitesi ‘nde olanında master öğrencisi. Telekomünikasyon sektöründe kendi mesleğiyle iştigal ediyor. İstanbul'a ısınamayan Egelilerden. Progressive Rock tutkunu, Ege ve Orta Anadolu türküleri araştırıcısı, askeri tarih ve uluslararası ilişkiler meraklısı. Akdeniz ve Latin sinemasını estetik buluyor ve kendine yakın hissediyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Victor Hugo "Doğululuklar" Sergisi Açıldı

Sonraki yazı

Sicario 2 Geliyor!