Haberler

Sicario 2 Geliyor!

2015’in ses getiren filmlerinden olan ve başrollerini Emily Blunt, Benicio del Toro ve Josh Brolin’in paylaştığı gerilim Sicario’nun devam filmi geliyor.

Yapımcılarla yapılan bir söyleşide verilen bilgilere göre filmin yazarı Taylor Sheridan‘ın şu anda ikinci film için çalışmalara başladığını ve ilk filmdeki oyuncuların aynen yerlerini koruyup bu devam filminde yer alacakları hatta setin yeni film için çoktan hazırlanmaya başlatıldığı belirtildi. Yapımcılar Emily Blunt, Benicio del Toro ve Josh Brolin’in tekrardan birlikte göreceklerinden ve bu aksiyon dolu projede birarada olacaklarından gayet memnun.

İlk kez Cannes Film Festivali’nde gösterime giren Scario, beyaz perdede 80 milyon dolarlık hasılat elde etmişti.

Mustafa Güler
1985 Denizli doğumlu. Süleyman Demirel Üniversitesi Elektronik Haberleşme Mühendisliği mezunu. Aynı bölümün Yıldız Teknik Üniversitesi ‘nde olanında master öğrencisi. Telekomünikasyon sektöründe kendi mesleğiyle iştigal ediyor. İstanbul'a ısınamayan Egelilerden. Progressive Rock tutkunu, Ege ve Orta Anadolu türküleri araştırıcısı, askeri tarih ve uluslararası ilişkiler meraklısı. Akdeniz ve Latin sinemasını estetik buluyor ve kendine yakın hissediyor.

Yorum yaz