Haberler

Breaking Bad Film Mi Oluyor?

Breaking Bad Film Mi Oluyor?

Breaking Bad dizisinin yaratıcısı Vince Gilligan dizinin sevenlerine üzerinde çalıştığı Breaking Bad filminin müjdesini verdi.

Son zamanlarda Breaking Bad’in spin-off dizisi Better Call Saul ile meşgul olan Vince Gilligan, Breaking Bad’in filmi için hazırlıklara başladığını duyurdu. Gilligan, senaryosunu yazdığı filmin aynı zamanda yapımcılığını üstlendi. Filmin yönetmenliğini kimin üstleneceği ise henüz bilinmiyor. Gilligan, filmin çekimlerine bu ay New Mexico’da başlamak üzere hazırlıkları sürdürüyor.

Filmin detaylarına ilişkin henüz bir sürü soru işareti olsa da isminin Greenbrier olacağı konuşuluyor. Greenbrier, Breaking Bad dizisinin final bölümünden sonra olanları konu ediniyor. Greenbrier, dizinin final bölümünde kaçırılan Jesse Pinkman‘ın başından geçenleri beyaz perdeye taşıyacak. Breaking Bad dizisindeki Jesse Pinkman rolüyle üç kez En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Emmy ödülü kazanan Aoran Paul ise Greenbrier‘de yine Jesse Pinkman rolü ile karşımıza çıkacak.

 

Elif Ege Taneri
21 Ekim 1994’te Kadıköy’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştimenliği ve Dramaturji bölümü ile çiftanadal yapmış olduğu Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümüden mezun oldu. Edebiyatla, oyunculukla, sinemayla ve dramaturjiyle ilgili. Öğrenmeyi ve yeni şeyler keşfetmeyi seviyor.

Yorum yaz