Youtube

Bu Film Tam Senlik

Sebla Demirkol Fenerci’nin hazırlayıp sunduğu “Bu Film Tam Senlik” iki haftada bir Çarşamba günleri saat 21:00’de yeni bölümleriyle Fil’m Hafızası YouTube kanalında.

Sebla Demirkol Fenerci
1988’de İzmir’de doğdu. Ege Üniversitesi Matematik Bölümü’nü bitirdi. Bilgisayar üzerine lisansüstü yaptı. Yıllarca yazılım sektöründe çalıştı. Oyunculuk, tiyatro ve sinema aşkı yüzünden liseden beri almadığı oyunculuk eğitimi kalmadı. Acaba sinemaya daha çok yaklaşsam aç kalır mıyım derken İhsan Oktay Anar; “ Dünya binde bir de olsa yanılma payı bırakanlara aittir.” dedi ve o da yola koyuldu.

1 Yorum

  1. Evet ilk yorumu Baslatiyorum bu yurumlardan kim ne veya neler Öyrenebiliyorki BILA BiLA gene Bila O Dedi bu dedi beyle söladi öyle söyladi falan filan bir anladiniz mi? yani bila bila genede Bila Bila/ Bende burayi ilk kasfettigimde ciddi Ciddi Sormustum Belki Olumlu bir yanit alirim diye
    Cecil B.Demille,nin 1935 yapimi Filmi The Crusades yani Hacli Seferleri Filmi Hakinda Beb DVD,sini Istiyormusum,de veya INTERNETTE Bulunurmus,de KARDES onu bende biliyorum internette Bulunacaginida Nasil bulunucagini bilseydim her halde Size Sormazdim OLUMLU BIR YANIT VEREN YOK NEDEN Bilmiyorsan bilmiyorum demeyi kendilerine yakistiramiyorlar onun icin Diyorum Bila Bila bir sey Anlanizizsa banada Söyleyin LÜTFEN:

Yorum yaz