Haberler

Emily Blunt’lı “A Quiet Place” Filminden Korkutan Fragman!

Türkiye’de 13 Nisan’da vizyona girecek, Emily Blunt’ın başrolünde bulunduğu korku ve gerilim filmi “A Quiet Place” filminden vizyon tarihi öncesi son fragman yayımlandı.

Modern bir korku-gerilim hikâyesi olan Sessiz Bir Yer, avını sesle bulan gizemli yaratıkların, dört kişilik bir ailenin hayatını tehdit etmeye başlayınca bu ailenin yaşamlarını sessiz şekilde sürdürmek zorunda kalışlarını anlatıyor.

Filmin başrollerinde, Altın Küre ödüllü Emily Blunt ve aynı zaman filmin yönetmen koltuğunda da oturan John Krasinski bulunuyor. Krasinski’nin, Brief Interviews with Hideous Men ve The Hollars filmlerinden sonra üçüncü uzun metraj yönetmenlik deneyimi olacak olan filmde, aynı zamanda Noah Jupe, Millicent Simmonds ve Cade Woodward gibi isimler de bulunuyor. Senaryoyu ise yönetmenle birlikte Bryan Woods ve Scott Beck üstleniyor.

13 Nisan’da Türkiye’de vizyona girecek olan filmin son fragmanını ise aşağıdan izleyebilirsiz.

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Önceki yazı

Yıldızlar Asla Ölmez'den Fragman ve Afiş Geldi!

Sonraki yazı

Paolo Sorrentino'nun Son Projesi "Loro"dan Fragman!