Haberler

Fantastic Beasts and Where to Find Them’den Türkçe Fragman Geldi!

Harry Potter‘ın hikayesinden 70 yıl önce yaşanan olayları konu alan Fantastic Beasts and Where to Find Them isimli kitabın aynı adlı uyarlaması filmden Türkçe altyazılı tanıtım fragmanı yayımlandı.

fantastic-beasts-cast-xlarge

David Yates’in yönettiği Harry Potter Evreni filmi Fantastic Beasts and Where to Find Them filmde Oscar ödüllü aktör Eddie Redmayne’in oynadığı Newt Scamander karakterinin maceralarını izleyeceğiz. Eddie Redmayne dışında Katherine Waterston, Tina karakteriyle; Dan Fogler, Jacob olarak ve Alison Sudol da Tina’nın kızkardeşi Queenie rolüyle yer alıyor. Filmde ayrıca Ezra Miller, Samantha Morton, Jon Voight, Ron Perlman, Carmen Ejogo, Jenn Murray, Faith Wood-Blagrove ve Colin Farrell da var.

2014 Eylül’ünde kitabın bir üçleme şeklinde filmleştirileceği Warner Bros. tarafından açıklanmıştı. J.K. Rowling kendi kitabını ilk defa kendi senaryolaştırdı. Film 3 filmlik bir seri olacak.

Film, 3D ve IMAX formatlarında 18 Kasım 2016‘da gösterime girecek. İkinci film için gösterim tarihi 2018, üçüncü film ise 2020 olarak planlandı.

Türkçe Altyazılı Fragman:

 

Manolya Akdemir

Manolya Akdemir

Almanya'da doğdu, Aydın'da büyüdü, Antalya'da okudu. Şimdi ise İstanbul'da okumaya devam etmekte. Bu kısa ve karışık hayatı içinde en çok zevk aldığı şey önce sinema alanında sonra da diğer kültür-sanat dallarında kendini geliştirmek oldu. Öğrenmenin kutsallığına ve sonsuzluğuna inanıyor. Şimdilerde ise şu ana kadarki birikimini diğer fillerle paylaşmayı amaçlıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Benedict Cumberbatch'in Hamlet'i Ankara Film Festivali'nde!

Sonraki yazı

35. İstanbul Film Festivali İzlenimleri: İz Bırakan Bir Vasatlık