Haberler

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald’un Yeni Fragmanı Yayınlandı

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald’un Yeni Fragmanı Yayınlandı

Johnny Depp, Eddie Redmayne ve Jude Law’u bir araya getiren Fantastic Beats: The Crimes of Grindewald‘tan yeni fragman yayınlandı. 

Fantastik dünyanın kapıları yeniden açılıyor. Dikkat çekici oyuncu kadrosu ve hikayesiyle Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald beyazperdede seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Harry Potter evreninin en sevilen karakterlerinden olan Albus Dumbledore filmde Newt Scamander’e yepyeni bir macerada eşlik ediyor.

Senaryosunu JK Rowling‘in yazdığı film, seyircisi için büyülü evrenin kapılarını yeniden aralıyor ve karanlık bir hikayenin içinden göz kırpıyor. Jude LawEddie RedmayneJohnny Depp gibi oldukça iddalı isimlerin yer aldığı Fantastic Beasts: The Crimes of Grindewald‘un yönetmen koltuğunda ise David Yates oturuyor.

 “Sihir yalnız nadir ruhlara serpilir.”

 Yayınlanan yeni fragmanda, hikayeye dair küçük ipuçları yakalamak mümkün. Film fantastik evrene bir pencere açıyor ve seyircisini özlediği mekanlarla, karakterlerle ve büyülü objelerle yeniden buluşturuyor. Hogwarts’ın kapılarının sinemaseverlere yeniden açılacağı tarih 16 Kasım. Simyaya meraklı seyircilerin fragmana hemen göz atmasını öneririz. Sizleri mükemmel bir Nicholas Flamel portresi bekliyor!

Ekin Taneri
1991 Şubat’ında Ankara’da doğdu. Bilkent Üniversitesi İletişim ve Tasarım Bölümü mezunu. Uykusuz gecelerin insanı. Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Sanat ve Tasarım yüksek lisansı ile cebelleşmekte. Hayata kadraj arkasından bakmayı sever. Robert Mapplethorpe ile özel bir bağı var. Çocukluğundan beri filmlere karşı özel bir tutku duyuyor. Şu sıralar part time reklamcı, part time ninja olarak hayatını sürdürüyor.

Yorum yaz