Aksiyon / MaceraSinema Odaları

Game Night (2018)

Fil'm Hafızası Puanı: 0,00 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Loading...

Film, oyun tutkunu bir çift olan Max ve Annie’nin bir oyun gecesinde başlarından geçen macerayı konu ediniyor. Max ve Annie’nin aşkları, birlikte katıldıkları bir oyun gecesinde başlamış ve evlilikleri boyunca da bu tutkuları devam etmiştir. Max’in, çocukluğundan beri rekabet hâlinde olduğu karizmatik ağabeyi Brooks’un bu oyun gecelerinden birine dâhil olmak istemesiyle birlikte işler çığırından çıkar.

Brooks hayatı boyunca Max’in en büyük rakibi olmuştur. Max’in tek bir çaresi vardır, o da bu oyunda ağabeyi Brooks’u alt etmek. Ancak ipuçları bir araya geldikçe işler hiç de düşündükleri gibi gitmez. Yoksa Brooks sahiden kötü adamların eline mi geçmiştir? Neyin gerçek, neyin oyun olduğunun anlaşılamadığı noktada devreye sevilmeyen komşu polis memuru girer. Düğümü çözebilecek tek kişi de bu garip polis memurudur.

Filmin başrollerinde Jason Bateman ve Rachel McAdams yer alırken, yönetmenlik koltuğunda John Francis Daley ve Jonathan Goldstein oturuyor.

 

 

Filmin Künyesi

Yönetmen: John Francis Daley, Jonathan Goldstein
Oyuncular: Jason Bateman, Rachel McAdams
Ezgi Ulukoca

Ezgi Ulukoca

15 Şubat 1984’te Eskişehir’de doğdu. Ertesi gün hava çok soğuktu, evden çıkmadı. Istanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu, avukattır. Sinema ve edebiyat ile ilgilenir. Seyahat etmeyi, bir de çillerini çok sever. Ayaklarının altından gıdıklanır, viskiyle arası yoktur. Kerevize bayılır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Önceki yazı

Walt Disney'den İlk Sanal Gerçeklik Animasyonu: Cycles

Sonraki yazı

Rock’n Roll (2017)