Haberler

George Miller’dan İki Yeni “Mad Max” Müjdesi

Yönetmen George Miller, 2015 yılında vizyona giren Mad Max: Fury Road filminden sonra heyecanla beklenen devam filmleri için geçtiğimiz günlerde bir açıklama yaptı.

Filmlerin senaryolarının hazır olduğunun müjdesini veren Miller, ikinci filmin isminin Mad Max: The Wasteland olacağını söyledi.

George Miller, bu kez ilk filmdeki karakterlerin geçmişlerine ve özel hayatlarını daha çok fokuslanacağını belirtirken, öne çıkmayan detayların üzerine gideceğinin de altını çizdi. Yönetmen ayrıca Mad Max: Fury Road filminde bulunan gitarcı The Doof Warrior‘a daha çok yer vereceğini de söyledi.

Devam filmlerinde yine Tom Hardy (Max) ve Charlize Theron (Furiosa)’un yer alacağı Mad Max serilerinin çekimlerinin ne zaman başlayacağı ise henüz netlik kazanmadı.

Gözde Bertuğ
İstanbul’da doğdu, orda büyüdü. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra farklı sektörlerde çalıştı, çalışıyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşları, dernek ve vakıflarda gönüllü olarak çalıştı, çalışıyor. Haritalar, notalar, sosyal sorumluluk projeleri, yeni yerler ve yepyeni yüzler en sevdiği şeyler. Sinemaya da bayılıyor, o yüzden burada.

Yorum yaz