Haberler

Guardians of the Galaxy 3 Geliyor!

Serinin ikinci filmi vizyondaki yerini almadan Guardians of the Galaxy 3’ten haberler gelmeye başladı. Marvel evreninden gelen haber filmin takipçilerini sevindirirken, yönetmen koltuğunda oturan James Gunn‘dan da açıklama geldi.

Geçtiğimiz günlerde Gunn, serinin üçüncü filminde yer alıp almayacağının henüz kesinleşmeme haberlerine bir açıklama getirerek, hem yazarlık, hem yönetmenlik koltuğunda oturacağının altını çizdi. Karakterlere hayat veren Chris Pratt, Zoe Saldana, Karen Gillan, Bradley Cooper ve Vin Diesel gibi isimlerin ise serinin üçüncü filminde de yer alacağı yapılan tahminler arasında. İlk filmiyle oldukça yoğun ilgi gören seri, devam filmlerinin geleceğinin ipuçlarını vermişti. Mayıs ayında vizyona girecek olan Guardians of the Galaxy 2’de karakterlerle birlikte yeni yüzler de yerlerini almıştı.

Guardians of the Galaxy 2 5 Mayıs‘ta vizyona girecek. Serinin üçüncü filminin çekimlerinin ne zaman başlayacağı ise henüz kesinlik kazanmadı.

Gözde Bertuğ
İstanbul’da doğdu, orda büyüdü. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra farklı sektörlerde çalıştı, çalışıyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşları, dernek ve vakıflarda gönüllü olarak çalıştı, çalışıyor. Haritalar, notalar, sosyal sorumluluk projeleri, yeni yerler ve yepyeni yüzler en sevdiği şeyler. Sinemaya da bayılıyor, o yüzden burada.

Yorum yaz