Haberler

Irmak Karasu’nun Yeni Filmi Mamaville Destek Bekliyor!

Bir Ege kasabası hayatını konu alan Irmak Karasu’nun yeni filmi Mamaville, Indiegogo üzerinden başlatılan kampanya ile destek bekliyor.

Son zamanlarda pek çok sanat girişiminde rastladığımız gibi Edifice ile tanınan Irmak Karasu da yeni filmi ”Mamaville” için geçtiğimiz günlerde bir fon başlattı. Karasu‘nun bir önceki projesi Edifice, 68. Cannes Film Festivali’nin Kısa Film Köşesi bölümünde gösterilmiş ve 2015 yılında pek çok festivale katılmıştı.

Senaryosunu yine Irmak Karasu‘nun yazdığı filmin yapımcılığını ise Onun Filmi projesi yönetmenlerinden Su Baloğlu ve The Day That ve Good People gibi kısa filmleriyle dikkat çeken Cemile Seren Turam üstleniyor. Mamaville, bir Ege kasabasında yaşayan anneanne torunun jenerasyon farkından doğan çatışmalarını konu alıyor. Film, ”Bir Ege kasabasında büyümenin ve yaşlanmanın hikayesi” sloganıyla yola çıkıyor…

Başrollerini Gönül Ürer ve Ece Yüksel‘in paylaşan film, post-prodüksiyon sürecini tamamlayabilmek için sinemaseverlerin desteğini bekliyor.

Destek olmak ve fragmanı izlemek isterseniz, https://www.indiegogo.com/projects/mamaville-film#/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Gaye Kiper
1996 yılının Mayıs ayında İstanbul’da doğdu. Mütercim-Tercüman olmanın yanı sıra hayatının her döneminde olduğu gibi yine sanatla ilgileniyor. Uzun süre Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı ve her daim kendisini farklı mutluluklara yönelten sinema ve tiyatro dünyasını çok sevdi. Şimdilerde ise, bu dünyasına bir de seyahati kattı ve gezip görme merakından kendisini alamıyor. Gelecekte bir gün bu sanat dünyasının bir parçası olabilmeyi umuyor.

Yorum yaz