Haberler

Şişli’de Açık Hava Film Gösterimleri Başlıyor!

Son dönemin en popüler filmleri ve Türkiye Sineması’nın unutulmayanları ile Şişli’de açık hava film gösterimleri başlıyor.

Bugün itibariyle (16 Temmuz), her gün Şişli’nin farklı mahallelerinde film gösterimleri düzenlenecek ve bu süre boyunca Şişli halkı, parklarda ve bahçelerde eski açık hava sinemalarının keyfini çıkaracak. Üstelik bu gösterimler, halka açık ve ücretsiz ücretsiz gerçekleştirilecek. Filmler, her gün 21.00′da başlayacak ve 21 Temmuz‘a kadar devam edecek.

Açık hava sinemalasında gösterilecek filmleri LimonataBizim için ŞampiyonBaşka Dilde AşkBabamın Kanatları,İçimdeki İnsan ve Sen Aydınlatırsın Geceyi şeklinde sıralayabiliriz.

 

Gösterim Tarihleri

Limonata 16 Temmuz Salı, Kuştepe Pazar Sokağı

İçimdeki İnsan 17 Temmuz Çarşamba, İzzetpaşa Kent Atölyesi

Babamın Kanatları 18 Temmuz Perşembe, Mahmut Şevket Paşa Fatma Girik Parkı

Başka Dilde Aşk 19 Temmuz Cuma, Mecidiyeköy İstanbul Ortaokulu

Bizim için Şampiyon 20 Temmuz Cumartesi, Nişantaşı Sanat Parkı

Sen Aydınlatırsın Geceyi 21 Temmuz Pazar, Feriköy Ortanca Parkı

 

 

 

 

 

Gaye Kiper
1996 yılının Mayıs ayında İstanbul’da doğdu. Mütercim-Tercüman olmanın yanı sıra hayatının her döneminde olduğu gibi yine sanatla ilgileniyor. Uzun süre Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı ve her daim kendisini farklı mutluluklara yönelten sinema ve tiyatro dünyasını çok sevdi. Şimdilerde ise, bu dünyasına bir de seyahati kattı ve gezip görme merakından kendisini alamıyor. Gelecekte bir gün bu sanat dünyasının bir parçası olabilmeyi umuyor.

Yorum yaz